Hakkımızda

Şükran Vural, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümünden 1993 yılında “Diyetisyen” unvanı ile mezun olmuştur. Eşi Jinekolog Opr. Dr. Tayfun Vural’ın muayenehanesinde obezite, gestasyonel diyabet ve gebelik beslenmesi konularında aktif olarak çalışmış; daha sonra Aydın’ın Kuşadası ilçesinde özel bir klinikte genel beslenme ve diyet, obezite tedavisi ile ilgili olarak mesleğine devam etmiştir. Bu süre zarfında çeşitli mesleki toplantılara, kongrelere ve eğitim seminerlerine katılmıştır.


Şükran Vural, 2014 yılında sevgili eşi Opr. Dr. Tayfun Vural’ın desteği ile İzmir Alsancak’ta DİYET VİZYON markası adı altında, tam donanımlı bir beslenme ve diyet danışma merkezi açmıştır. Büyük bir heyecan ve meslek sevgisi ile kurulan Diyet Vizyon, her gün daha da artan danışan potansiyeli ile aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.


“Kilo, sağlık için verilir.” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren ve gerçek bir diyetisyen markası olan Diyet Vizyon’un hedefi, çalışmalarını bilimsellikten ve ilkelerinden taviz vermeden sürdürmek ve bu sektörde kalıcı olmaktır. Danışanlarının sağlıklarını kazanması Diyet Vizyon’un en önemli varlık sebebidir.